دریافت کد شامد برای کانال

منتشر شده در ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ در دستۀ آموزش تلگرام ۱ دیدگاه
دریافت کد شامد برای کانال
3.6 (71.67%) 12 votes

کد شامد کدی است که به کانال های تلگرامی تعلق می گیرد و ثابت می کند که کانال در سامانۀ ساماندهی ثبت شده است. در گذشته فقط کانال های بالای ۵ هزار عضو می بایست در این سامانه ثبت نام می کردند، که در حال حاضر همۀ کانال های تلگرامی باید عمل ثبت نام و دریافت کد شامد را انجام دهند. برای این کار ابتدا باید درون سامانۀ ساماندهی ثبت نام کرده و سپس مراحل ثبت کانال تلگرام را طی کنیم. این داستان دریافت کد شامد برای کانال های تلگرام بود. که شما هم می توانید این کار را برای کانال یا کانال های خود انجام دهید.

دریافت کد شامد برای کانال

دریافت کد شامد برای کانال

بدین منظور برای دریافت کد شامد برای کانال کافی است به سایت Samandehi.ir مراجعه کرده و روی پیوند متناظر با درخواست خود کلیک نمایید. در این میان شما باید در سامانه ثبت نام کنید که اگر این ثبت نام را قبلاً انجام داده باشید، نیازی به انجام این کار نیست. کافی است وارد حساب خود شوید و مثل سایت ها و کانال های دیگر خود مراحل را طی کنید.

برای اینکه با جزئیات دریافت کد شامد برای کانال بیشتر آشنا شوید، به شما پیشنهاد می شود به مقالۀ آموزشی دریافت کد شامد کانال تلگرام را حتماً مطالعه کنید که تمامی مراحل ریز به ریز به شما توضیح داده شده است.