افزایش ممبر تلگرام به روش API

منتشر شده در ۱۳۹۵/۰۳/۱۴ در دستۀ آموزش تلگرام ۳ دیدگاه
افزایش ممبر تلگرام به روش API
4 (80%) 7 votes

از زمانی که تلگرام به عنوان پر استفاده ترین پیام رسان در بین ایرانی ها مطرح شد، افراد و کسب و کارهای زیادی سعی کردند تا از این عرصه پول زیادی به جیب بزنند. سایت ها و سرویس هایی که برای کانال های تلگرام عضو جمع می کنند هم از جملۀ این کسب و کارها تلقی می شوند. هر کدام از این سامانه ها ممکن است از روش های مختلفی برای افزایش ممبر تلگرام استفاده کنند که باید دید هدف شما از انجام این کار چیست. پس از آن، دست به کار شوید و با استفاده از یکی از آن سامانه ها اعضای کانال خود را بالا ببرید. یکی از این روش ها افزایش ممبر تلگرام به روش API است که در این نوشته قصد داریم توضیحات کاملی را راجع به این روش خدمت شما ارائه کنیم.

افزایش ممبر تلگرام به روش API

افزایش ممبر تلگرام به روش API

تلگرام را شاید بتوان پیشرفته ترین پیام رسان دانست. به این دلیل که امکان توسعۀ آن را به همۀ برنامه نویسان داده است. تنها راه ارتباطی بین تلگرام و دیگر برنامه ها و نرم افزارهای رایانه ای، API است. API یک رابط بین یک برنامۀ کاربردی با یک نرم افزار دیگر است. معمولاً به وسیلۀ API کارهایی را می‌توان انجام داد که برنامه نویس می خواهد.

به عنوان مثال سامانه هایی که برای کانال شما بازدید کنندۀ مجازی و غیرواقعی استفاده می کنند، عمدتاً از همین API استفاده می کنند تا اعضای کانال شما را بیشتر از مقدار واقعی نشان دهند. همانطور حتی می توانند تعداد بازدید از هر نوشته را هم بیش از تعداد واقعی نمایش دهند. به این روش افزایش اعضا، افزایش ممبر تلگرام به روش API گفته می شود.

همانطور که تا الان باید فهمیده باشید، این اعضاء کاری برای شما انجام نمی دهند و این روش افزایش ممبر به نوعی تقلب محسوب می شود. این روش افزایش ممبر برای کسانی می تواند مفید باشد که فقط می خواهند نمایش تعداد اعضای کانال خود را بالا ببرند. ولی اگر برای کانال فروشگاهِ خود می خواهید از این روش بهره ببرید، شک نکنید که هیچ کدام از این اعضاء برای شما به مشتری تبدیل نخواهند شد. چون مثل یک روبات عمل می کنند و شخص حقیقی نیستند که بتوانند برای شما کاری انجام دهند.

معمولاً افزایش ممبر تلگرام به روش API شاید برای کوتاه مدت جوابگو باشد. اما در بلند مدت کانال شما را خواهد کُشت! به این دلیل که اعضاء واقعیِ شما هم کم کم خواهند فهمید که کانال شما اعضاء فیک‌اش بیشتر از اعضای حقیقیِ آن است و هر چه سریع‌تر از کانال شما لغو عضویت می کنند.

قابل توجه شما که این سایت برای تبلیغ کانال تلگرام شما از روش های تقلبی و جعلی استفاده نمی کند. بلکه تمامی افرادی که به عضویت کانالِ شما در خواهند آمد، افراد حقیقی بوده و با علم به این که کانال شما حاوی چه مطالبی است، عضو آن می شوند. پس این نوع افزایش ممبر ارزش به مراتب بالاتری دارد. هر چند که ممکن است هزینۀ بیشتری را هم به شما تحمیل کند. ولی در بلند مدت از کانالِ خود می توانید به اهداف خود برسید.

به عنوان یک نکتۀ مهم، هر زمان که خواستید برای کالا یا خدمات خود تبلیغ کنید، اول خوب راجع به روش تبلیغ تحقیق کنید تا سرمایۀ خود را هدر ندهید!