تبلیغ کانال

منتشر شده در ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ در دستۀ آموزش تلگرام ۳ دیدگاه

از مهم ترین کارهایی که برای افزایش ممبر کانال تلگرام باید انجام داد، تبلیغ کانال تلگرام است که روش های مختلفی دارد. وقتی سخن از تبلیغ به میان می آید ما باید به دنبال یک روشی باشیم که هم هزینۀ بسیار کمتری داشته باشد، و هم اینکه بهره وری و نتیجۀ آن نسبت به روش های دیگر بیشتر باشد. از نظر هزینه الان خود شما بهتر می دانید که روش های تبلیغاتی وجود دارند که در چند ساعت چند صد هزار تومان سرمایۀ تبلیغاتی طلب می کنند. به عنوان مثال اگر شما خواسته باشید کانال خود را درون یک کانال چند صد هزار نفری تبلیغ کنید، حتماً چنین مبالغ هنگفتی از شما طلب می شود.

تبلیغ کانال

تبلیغ کانال

اما باید بدانید که روش های کم هزینه تر و البته بهترین هم هستند که پول زیادی را طلب نمی کند. از طرف دیگر باید به دنبال روشی برای تبلیغ کانال بود که برای مدت زمان زیادی نتیجه بخش باشد. خوب، برای رسیدن به این هدف می توانیم از روشی استفاده کنیم که کانال ما را در بین میلیاردها صفحۀ اینترنتی بالا می آورد. چطور؟ به این صورت که شما کانال خود را درون یک سایت با بازدید هزاری منتشر می کنید. بعد بازدید کنندگان از سرتاسر اینترنت کسانی که به دنبال کانالی با موضوع کانال شما می گردند، وارد آن صفحه شده و عضو کانال شما می شوند.

این روال یک روال کلی برای جذب بازدید از طریق تبلیغ کانال تلگرام در سایت های پر بازدید بود. اگر خواسته باشیم وارد جزئیات شویم، باید راجع به این مبحث که تاثیر تبلیغ کانال شما در سایت های پر بازدید چقدر است، کتاب ها و مقاله ها نوشته گردد! اما در همین حد کافی است بدانید که روش تبلیغ کانال تلگرام در سایت های پر بازدید با اینکه هزینۀ اندکی را طلب می کند، به دلیل اینکه احتمالاً برای همیشه می ماند، تبلیغ شما پایدار خواهدبود.

شما در همین سایتی که مشغول خواندن یکی از صفحات آن هستید هم می توانید کانال خود را تبلیغ کنید. تبلیغ کانال تلگرام در این سایت کلیۀ مزایایی که در بالا گفته شده است را دارد. علاوه بر آن که با آموزش های کامل و جامعی که قبل و حین ثبت کانال به شما داده می شود، می توانید تاثیرگذاری تبلیغ کانال خود را هم بیشتر از قبل بکنید. برای شروع مراحل می توانید به صفحۀ تبلیغ کانال تلگرام مراجعه کنید.