تلگرام تبلیغات

منتشر شده در ۱۳۹۴/۱۰/۲۱ در دستۀ آموزش تلگرام ۲۲۴ دیدگاه

یکی از راه های بالا بردن فروش محصولات و خدمات، راه اندازی کانال تلگرام است که برای یک موضوع خاص عده ای را دور هم جمع کنید و با این کار هر زمان که نیاز بود، کالا یا کالاهای خود را تبلیغ کنید. اما کانال بدون مخاطب هم به درد نمی خورد. بنابراین باید راه کاری اندیشید تا اول کانال ما بتواند اعضای خود را جذب کند سپس روی تلگرام تبلیغات کار کنیم.

تلگرام تبلیغات

تلگرام تبلیغات

اگر به فکر تبلیغ کردن کالاهای خود با استفاده از نرم افزارهایی هستید که برای مخاطبانی که روی گوشی خود تلگرام را نصب کردند پیام شما را ارسال می کنند، باید بدانید این روش معمولاً هزینه های زیادی را به شما تحمیل می کند. علاوه بر آن امکان مسدود شدن حساب شما توسط خود تلگرام هم هست. پس باید ریسک از بین رفتن سرمایۀ تبلیغاتی تان را بپذیرید.

اما ساخت کانال و جمع آوری مخاطب و دنبال کننده برای آن ریسک مذکور را ندارد. بلکه حتی به دلیل اینکه خود کاربر با دست خودش در کانال شما اقدام به عضویت کرده، پس حتماً به محتوای کانال شما علاقه مند است. از این رو هر چند کم، اما این اعضا از میلیون ها ارسال تبلیغ به کسانی که علاقه ای به کالاها و خدمات شما ندارند، ارزشمندتر است. می گویید نه؟ امتحان کنید.

سعی کنید با مشتری مداری خود، افرادی که در کانال شما عضو شدند را به مشتری دائمی تبدیل کنید. برای این کار باید محتوای ارزشمند برای آنها ارسال کنید و ناامیدشان نکنید. این کار تلگرام تبلیغات حرفه ای است که کمتر رسانه ای می تواند به این خوبی از پس آن برآید. همین الان با آموزش های این سایت و همچنین زمینه ای که برای تبلیغ کانال شما فراهم کرده است استفاده کرده و کانال تلگرام خود را به همه معرفی نمایید. سایت کانال های تلگرام در خدمت شما است.