کانال ازدواج موقت (صیغه) پارسیان

منتشر شده در ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ در دستۀ کانال های مذهبی ۶ دیدگاه

نحوه معرفی خانم‌‌های مطلقه یا بیوه برای ازدواج موقت (صیغه) کاملا شرعی و مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران
در کانال ازدواج موقت پارسیان می‌توانید لیست خانم‌هایی که شرایط ازدواج موقت را دارند مشاهده کرده و برای صیغه کردن آن‌ها به مدیر کانال پیام بدهید.
مشخصات خانم‌ها از جمله سن، قد، وزن، شهر و منطقه سکونت در کانال درج شده که می‌توانید بر اساس نیاز خود خانم مورد نظرتان را برای ازدواج موقت انتخاب کنید.

لیست خانم‌های جوان مطلقه یا بیوه و خانم‌های یائسه کانال عضویت ازدواج موقت پارسیان (صیغه) موجود است.

کانال ازدواج موقت (صیغه) پارسیان

کانال ازدواج موقت (صیغه) پارسیان

امکان ازدواج‌ موقت هم به صورت ماهانه برای خانم‌های غیریائسه یا جوان وجود دارد و هم به صورت ساعتی برای خانم‌های جوان به صورت عدم دخول و برای خانم‌های یائسه به همراه دخول. کلیه خانم‌ها(به جز خانم‌های یائسه) طبق قوانین شرعی موظف به رعایت مدت زمان عده هستند و این قوانین در کانال ازدواج موقت پارسیان (صیغه) درج شده است.

نحوه معرفی خانم‌‌ها برای ازدواج موقت شرعی در کانال تلگرام ازدواج موقت پارسیان:

۱⃣ مرحله اول : انتخاب کد خانم
۲⃣ مرحله دوم : ارسال تصویر کارت ‌شناسایی
۳⃣ مرحله سوم : دریافت شماره کارت بانکی
۴⃣ مرحله چهارم : ارسال شماره تماس خانم

💎 مرحله اول
ابتدا با بررسی دقیق مشخصات و شرایط خانم‌ها، فرد مورد نظرتان را انتخاب کرده و فرم یا کد آن خانم را برای مدیر کانال ارسال فرمایید.

💎 مرحله دوم
در مرحله بعد تصویر یکی از کارت‌های شناسایی معتبر و همچنین شماره تلفن همراه خود را از طریق تلگرام برای مدیر کانال ارسال فرمایید.

▪در صورتی که برای ارسال کارت شناسایی نگران هستید، می‌توانید روی چهره‌ی خود را بپوشانید؛ اما تمامی مشخصات فردی بر روی کارت
شناسایی شما باید کامل و واضح مشخص باشد.

▪ در هنگام ملاقات با خانم حتما باید اصل کارت شناسایی که برای ما ارسال کردید را به همراه داشته باشد تا توسط خانم احراز هویت شوید؛ بنابراین در صورتی که مدارک جعلی و دستکاری شده برای ما ارسال کنید یا شخص مراجعه کننده با کارت شناسایی ارسال شده متفاوت باشد، خانم موظف است از پذیرش شما جلوگیری کند. در این حالت حق معرفی پرداخت شده توسط شما بازپس داده نخواهد شد و دیگر از این کانال خدماتی دریافت نخواهید کرد.

▪ برای ارسال مدرک شناسایی می‌توانید یکی از مدارک زیر را ارسال فرمایید:

۱- کارت ملی
۲- شناسنامه
۳- گواهینامه
۴- گذرنامه
۵- کارت پایان‌خدمت

▪ مدارک دیگری غیر از پنج مورد فوق مورد پذیرش ما نیست.

💎 مرحله سوم
پس از تایید صحت مدارک ارسالی شما توسط ما، شماره کارت بانکی برای شما ارسال می‌شود تا نسبت به واریز حق معرفی اقدام نموده و تصویر آن را برایمان ارسال فرمایید.

▪ حق معرفی را می‌توانید از یکی از روش‌های پرداخت بانکی مانند کارت‌به‌کارت با دستگاه خودپرداز، پرداخت از طریق اینترنت‌بانک، موبایل‌بانک و سایر روش‌های مرسوم واریز نموده و از رسید پرداخت با موبایل خود عکس یا اسکرین‌شات تهیه کرده و آن را برای ما به آی‌دی مدیر کانال در تلگرام ارسال نمایید.

▪ حق معرفی را باید قبل از اینکه خانم انتخابی را به شما معرفی نماییم پرداخت فرمایید.

💎 مرحله چهارم
بعد از طی مراحل بالا مشخصات شما شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تلفن همراه توسط مدیر کانال برای خانم ارسال می‌شود و
شماره تماس خانم در اختیار شما قرار می‌گیرد.

▪ حدودا پس از یک ربع ابتدا از طریق تلگرام یا پیامک با خانم ارتباط برقرار می‌کنید. ابتدا خودتان را به خانم معرفی می‌کنید و سپس منتظر پاسخ خانم می‌مانید و در صورت اجازه خانم با ایشان تماس تلفنی برقرار می‌کنید.

▪ بعد از تماس با خانم روز و ساعت ملاقات را شما به خانم پیشنهاد می‌دهید و در نهایت این خانم است که می‌تواند زمان پیشنهادی شما را
بپذیرد یا خودش زمان و روز مناسبی که امکان پذیرش دارد را به شما اعلام نماید. ما فقط معرف متقاضیان ازدواج موقت به یکدیگر هستیم و دخالتی در زمینه تعیین زمان و روز ملاقات نداریم. هماهنگی این مورد کاملا بین دو طرف و به صورت توافقی انجام می‌شود.

مدارک شناسایی دریافتی به صورت امانت دریافت شده و برای حفظ امنیت خانم است و هیچ استفاده‌ی دیگری ندارد و یک هفته بعد از مراجعه ی شما به خانم از بین می‌رود.

عضویت در کانال تلگرام