کانال صیغه تلگرام

منتشر شده در ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ در دستۀ کانال های مذهبی ۶ دیدگاه

متاسفانه به دلیل دانش و اطلاعات ناقص، ازدواج موقت را خیلی ها بد می دانند. ازدواج موقت یا همان صیغه دارای آداب و رسومی برای خود است و شرایطی دارد که آن را از زنا و روابط متمایز می‌کند. اما متاسفانه برخی آن را درک نمی‌کنند! کانال صیغه تلگرام در خدمت شماست تا شما را به زوج یا زوجه خود برساند. کافی است در این کانال عضو شده و طبق مراحلی که به شما توضیح داده شده است، اقدام نمایید. خانم ها باید مشخصات خودشان را داخل فرم مربوطه ارسال کنند. آقایان هم با عضویت در کانال اگه مورد مناسبی وجود داشت آن را برای مدیر کانال ارسال می کنند. این روال کار کانال صیغه تلگرام است که برای توضیحات بیشتر کافی است عضو این کانال در تلگرام شوید.در تلگرام شوید.

کانال صیغه تلگرام

کانال صیغه تلگرام

اگر شما هم دنبال یک همدم هستید و شرایط ازدواج دائم را ندارید، طبق دستور اسلام می توانید رو به سوی صیغه یا ازدواج موقت بیاورید. البته خود همین صیغه هم دارای آدابی است و بدون هیچ گونه شرایطی نیست. یکی از بزرگ‌ترین مشکلات جوانان کشور ما بحث شهوت رانی های خارج از چارچوب ازدواج است که اگر صیغه را بتوان به درستی در بین این قشر ترویج داد، خود به خود بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد. چون بسیاری از معضلات جامعه ریشه در مشکلات جنسی دارند. از طرف دیگر خانم هایی که شرایط صیغه را دارند و از مشکلات مالی و تنهایی رنج می برند هم می توانند از این فرصت استفاده کنند.

این کانال صیغه تلگرام طبق قوانین کشوری فعالیت می کند و تمامی فعالیت های آن طبق اصول شرعی و قانونی خواهد بود. پس از درخواست های خارج از عرف خودداری نمایید. با کلیک روی تصویر زیر می‌توانید صفحۀ این کانال را در تلگرام خود باز کنید و روی Join Channel کلیک کنید تا عضو این کانال شوید. توضیحات و قوانین کانال صیغه تلگرام را مطالعه کرده و پس از آن درخواست خود را ارسال نمایید.

عضویت در کانال تلگرام صیغه ها