دریافت کد ورود به تلگرام از طریق پیامک

منتشر شده در ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ در دستۀ آموزش تلگرام ۲۲۰ دیدگاه

در خیلی از مواقع ممکن است نیاز داشته باشیم وارد حساب تلگرام خود شویم. خوب، این کار را با استفاده از ویرایش های مختلف تلگرام می توانیم انجام دهیم که توضیحات کاملی را در آموزش های گذشته راجع به آن نوشتیم و منتشر کردیم. مثلاً تلگرام کامپیوتر، تلگرام گوشی تلفن همراه و تلگرام تحت وب اینها همگی از ویرایش های مهم تلگرام هستند که شما از هر کدام که خواسته باشید می توانید استفاده کنید. اما برای ورود به هر کدام از این ویرایش ها نیاز است که کدی که تلگرام برای شما می فرستد را وارد نرم افزار تلگرام کنید.

این کد می تواند هم به پیام رسان تلگرام شما ارسال شود. و هم می تواند به صورت پیامک به شماره سیم کارت همراه مرتبط با حساب تلگرام تان ارسال شود. اما به طور پیش فرض این ارسال به حساب تلگرام شما صورت می گیرد که مثلاً اگر همین الان با گوشیِ خود وارد حساب تلگرام شده باشید و خواسته باشید از تلگرام تحت وب هم استفاده کنید، کد ورود به تلگرام روی گوشی شما ارسال خواهد شد.

اما اگر به تلگرام روی گوشی خود دسترسی نداشته باشید، چه؟ در این حالت باید به تلگرام بفهمانید که این کد را برای شما پیامک (SMS) کند. برای این منظور در زمان ورود به تلگرام کافی است کد کشور و شماره تلفن خود را طبق معمول وارد کنید و به مرحلۀ بعدی بروید. پس از آن طبیعتاً کد باید به حساب تلگرام شما ارسال شود. اما شما می خواهید به صورت پیامک برای شما ارسال گردد. خوب، در این حالت باید روی دستور Send code with SMS یا یک چیزی تو این مایه ها را انتخاب کنید تا تلگرام برای شما کد را به صورت پیامک ارسال کند.

دریافت کد ورود به تلگرام از طریق پیامک

دریافت کد ورود به تلگرام از طریق پیامک

در هر صورت اگر به مانند تصویر بالا پیام We have sent you a code via SMS. Please enter it below نشان داده شد، بدانید که پیامک برای شما ارسال شده است و می توانید به گوشی خود مراجعه کنید و کد را دریافت کرده و وارد ویرایش تلگرام مد نظر خود، برای ورود به آن کنید.